Adwokat Monika Osińska-Majchrzak, członek Szczecińskiej Izby Adwokackiej jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz prawa niemieckiego na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Na ww. uczelni uzyskała tytuły:

LL.B. (German and Polish Law) - Bachelor of German nad Polish Law oraz
LL.M. (German and Polish Law) - Master of German nad Polish Law.

Istotne jest również to, iż adwokat Monika Osińska-Majchrzak jako jedna z nielicznych, poza ukończonymi polsko - niemiecki studiami prawniczymi – ponad 10 lat przebywała w Niemczech, dzięki temu bardzo dobrze jest jej znana kultura i zwyczaj tam panujący.

Ponadto od 2006 r. wpisana jest na listę tłumaczy przysięgłych przy Sądzie Krajowym w Neubrandenburgii w Niemczech. Powyższe kwalifikacje zawodowe, jak również zdobyte doświadczenie w renomowanych polskich jak i niemieckich kancelariach pozwala na swobodne poruszanie się w transgranicznych projektach i sprawach prawa polskiego oraz niemieckiego umożliwiając obsługę prawną naszych Klientów na najwyższym poziomie nie tylko na rodzimym rynku, ale również i za granicą.
Kancelaria Adwokacka
adw. Monika Osińska-Majchrzak

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 20/4
70-462 Szczecin
tel. +48 605-08-59-13
E-mail: kancelaria@adwokat-osinska.pl